Nora Istrefi provokon me lëvizjet joshëse para pasqyrës

21:16 | 16 Janar 2022

Ajo shquhet për linjat trupore dhe këtë po vazhdon ta dëshmojë thuajse çdo ditë.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur shqiptare, Nora Istrefi, e cila përkujdeset mjaft shumë për fizikun dhe si rezultat gëzon forma të bujshme, shkruan portali arbresh.info

Nora sonte ka postuar një video duke bërë lëvizje provokuese para pasqyrës.


Nora përndryshe vitin e kaluar ka qenë më pasive në muzikë, por e pranishme mjaftueshëm në mbrëmje e koncerte. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara