Google ADS

Nora Istrefi joshëse në të zeza

21:21 | 25 Maj 2023
K.B

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi përveç hiteve të saja të shumta, ajo njihet edhe për  linjat perfekte të trupit.

Ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe gjatë gjirimit të klipit “M‘ke mungu”, në bashkëpunim me Brunon.

Dhe të shumta ishin komentet për paraqitjen e këngëtares./Arbresh.info/Shpërndaje në rrjete sociale