Nora Istrefi duket mahnitëse në veshje tradicionale shqiptare

10:23 | 28 Shtator 2021

Nora Istrefi është një prej femrave më të bukura dhe më joshëse shqiptare, e cila çdo herë arrin të paraqitet me shumë stil.

Këngëtarja e mirënjohur dhe shumë e dashur për publikun ndiqet nga më shumë 1.1 milion ndjekës në Instagram, shkruan portali arbresh.info

Bukuroshja së fundmi ka pozuar me veshje tradicionale shqiptare, gjersa ka bërë që të komentohet mjaft shumë për dukjen atraktive.

Zeshkania është shfaqur në një nga koleksionet e reja të këtij modeli duke bërë një paraqitje të rrallë në të tillë veshje.

Kujtojmë që Nora edhe këtë sezon veror ishte e angazhuar me mbrëmje muzikore, ndërsa solli një bashkëpunim me Melindën dhe Gjikon. Kënga e tyre ishte “Ay Caramba”. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara