Nora dhe Era shkruajnë fjalët më të mira për vëllaun

00:33 | 15 Nëntor 2020

Vëllai i motrave Istrefi feston sot ditëlindjen.

Vëllai i vetëm i motrave Istrefi i cili quhet Bledi sot feston ditëlindjen.

Përmes rrjeteve sociale, motrat kanë uruar Bledin me dedikime mjaft të ëmbla, ku shihet se ata janë në shtëpi së bashku.

Ndërsa ato shfaqën dashurinë për vëllain, në të cilën Era ka shkruar, “Urime ditëlindja vëllai im i vogël, të dua përgjithmonë”.

Ndërsa Nora mori në Instagram të uronte Bledin me një urim mjaft të ëmbël./shprehja/

Shpërndaje në rrjete sociale