Njihuni me artistin kosovar me dy profesione në Zvicër

22:23 | 18 Qershor 2019

Një artist kosovar mes dy profesionesh.

Bëhet fjalë për Berat Haskaj i njohur për publikun si Bennito, shkruan arbresh.info.

Ai jeton dhe vepron në Zvicër duke qenë i angazhuar me dy profesione.

Veçantia e Bennitos është se karrierën e ka nisur si vallëtar duke qenë pjesë e shumë klipeve të njohura.

Përpos këtij profesioni ai nisi edhe muzikën duke publikuar deri më tani dy këngë.

Detajet i sjell intervista e Bennitos dhënë për emisionin n’ZOOM./arbresh.info/

https://youtu.be/nwAJDXMOZfE?t=689

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara