Një unazë për mbretëreshën, Xhuli surprizohet vga vëllai

23:37 | 17 Mars 2023

Sonte është finalja  e madhe e Big Brother Vip Kosova, dhe banorët janë duke marrur surprizat e tyre nga “Vëllau i madh”

Xhuli sonte ka marrë surprizën e saj në finalen e BBVK.

Ajo ka dalë nga shtëpia për disa çaste për të marrë surprizën.

Xhuli ka takuar vëllaun e saj.

Vëllau i saj i ka dhuruar asaj një unazë të çmuar nga ai dhe familja.

Unaza kishte kuptimin që “Edhe kjo kalon”.

Ai u shpreh se për ta ajo është fituese dhe se i ka treguar botës se ajo është një grua e fortë.

Ndryshe, Xhuli ishte më e komentuara e këtij edicioni të “BBVK”

Shpërndaje në rrjete sociale