Një super mami si Georgina Rodriguez

13:25 | 25 Maj 2023

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, ka postuar një fotografi në profilin e saj në Instagram, ku po duket tejet seksi.

Postimi i saj ka marrë mbi 754,461 milionë pëlqime, shkruan Arbresh.info

Në postimin e fundit, bukuroshja ka pozuar para aeroplanit pirvat e veshur me veshje sportive, teksa ka vënë në pah linjat e saj trupore.


Kujtojmë se, Geo dhe Cr7 kanë dy vajza së bashku, Alan Martina dos Santos Aveiro, ndërsa futbollisti është baba i tre fëmijëve të tjerë, Cristiano Jr dhe binjakëve Eva Maria dhe Mateo, të cilët i ka sjellë në jetë me nëna surrogate. /Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale