Në imazhin e ri Demi Rose thekson gjoksin e formësuar

12:00 | 26 Tetor 2021

Ajo ka qenë mjaft e zënë duke punuar në fotosesione të reja në Ibiza.

Dhe Demi Rose ka ngritur temperaturat me pozat e reja të publikuara në rrjetin social Instagram, shkruan portali arbresh.info

Bukuroshja ka postuar fotot me poza provokuese në Instagram ku u shfaq në veshjen e cila zbulonte thuajse gjithçka që ajo ka për të ofruar.

Demi në këtë imazh theksoi gjoksin e formësuar e bombastik.

Demi përndryshe la pak vend për imagjinatë me po të njëjtat poza, duke ngjallur reagime të shumta të fansave. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara