Google ADS

Në ditëlindjen e dytë të Hanës, Loredana ia dedikon fjalët më të bukura

15:31 | 18 Dhjetor 2020
A. B.

Hana, vajza e Loredanës dhe Mozzik sot feston datëlindjen e dytë.

Në këtë ditë të veçantë, Loredana ka prekur të gjithë adhuruesit dhe ndjekësit e saj në rrjetet sociale me urimin që i dedikoi vogëlushes së saj, shkruan portali arbresh.info

Përmes një postimi në Instagram, Loredana treguar se sa krenare është me vajzën e saj.

Postimi i saj i plotë:

“Ndoshta nuk po bëj gjithçka siç duhet, por duhet ta dish se po bëj më të mirën. Ndoshta unë udhëtoj shumë por ti duhet ta dish që je gjithmonë në mendjen time dhe unë do ta bëj për të ardhmen tënde. Ndoshta ndonjëherë jam shumë i rreptë ndaj teje, por dua që të rritesh mirë dhe të kuptosh tashmë për RESPEKTIN dhe DASHURIN. Ndoshta nuk do t’ju blej gjithçka, megjithëse mundesha, por duhet ta dini që jo çdo fëmijë ka fatin të jetë në gjendje të marrë gjithçka. Por, e dini çfarë? Jam shume krenar per ty !!!!! Në moshën 1 vjeçare mund të thuash tashmë të gjithë alfabetin dhe në 14 muaj deri në 30: D Por ajo që bën më mirë dhe më bën tepër krenar është SHPRNDARJE! Ju jeni JETA ime .. Zoti mund të vrapojë me ne kudo, pa marrë parasysh se ku shkojmë! GËZUAR DITËLINDJEN”, ka shkruar Loredana.

Kujtojmë se, Mozzik dhe Loredana tashmë thuhet se janë ribashkuar pas ndarjes së tyre një vit më parë, por asgjë nuk është konfirmuar ende nga çifti. / arbresh.info/

Lexo edhe:

Vajza e Mozzik sot feston ditëlindjen e dytë, ky është urimi prekës nga reperi – Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale