Ndryshimi drastik i Arta Bajramit, mezi po njihet

19:35 | 19 Qershor 2021

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arta Bajrami, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme apo aktivitetet muzikore, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar për fansat e saj në Instagram disa fotografi të reja, ku është dukur mjaft atraktive.

Ajo shpërndau disa fotografi ku shihej me ngjyrën e re të flokëve të kuqe e cila bënte që Arta të dukej komplet ndryshe.

Aktualisht, kënga e saj e fundit mbetet “Halita” në bashkëpunim me vëllanë e saj, Don Arbas, e cila u publikua në janar të këtij viti. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara