Morena Taraku ndalohet nga Policia e Kosovës

20:28 | 28 Shtator 2021

Ndonëse një pjesë më të madhe të kohës po e kalon në Turqi, Morena Taraku vizitat drejt Kosovës i ka të shpeshta.

Këngëtarja dhe modelja shqiptare me të ardhur në Kosovë është ndaluar nga Policia e Kosovës.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi të bërë në llogarinë e saj në Instagram./arbresh.info/

 

 

Lajmet më të lexuara