Morena Taraku harron të veshë reçipeta

16:57 | 20 Prill 2021

Morena Taraku vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes për sa kohë ekspozohet.

Një gjë e tillë është më se normale për artisten shqiptare, teksa poza provokuese gjithmonë gjenden ne profilin e saj në Instagram, shkruan portali arbresh.info

Këngëtarja ka zgjedhur që këto ditë të pushojë në plazhet e Dubait, ndërsa të shumta janë fotografitë e videot që po i sjell nga atje.

Në fotografitë e fundit, Morenën e shohim shumë joshëse, të veshur me një palë xhinse dhe një bluzë të shkurtër.

Bluza pa reçipeta dhe tejet e hapur, i zbulonte shumë asaj, ndërsa pamjen e kompletoi me një palë syze të mëdha.

Ndërkohë “Money” është hiti saj i fundit, që erdhi në bashkëpunim me reperin Fero. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale