Google ADS

Momenti i tmerrshëm kur sulmuesi fillon të gjuajë gjatë koncertit në Las Vegas (VIDEO)

14:42 | 2 Tetor 2017

Një sulm me armë ka ndodhur mbrëmë gjatë një performance LIVE të një grupi country në Las Vegas.

Si pasojë e këtij sulmi, deri më tani janë evidentuar 50 viktima dhe qindra të plagosur, transmeton arbresh.info.

Janë publikuar edhe videot e momentit kur ka ndodhur sulmi me armë gjatë festivalit Route 91 Harvfest gjatë kohëq që po performonte këngëtari Jason Aldean.

Xhirimet janë bërë nga një person që po qëndronte afër skenës në festivalin tre ditor./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale