Google ADS

Moderatorja kosovare në spital, gjendja e saj është e keqe

20:11 | 15 Janar 2018
Arbresh.info

Moderatorja Arbnora Ademaj gjendet në spital.

Ajo si duket nuk është ndjerë mirë dhe si pasojë e kësaj është shtrirë, përcjell arbresh.info.

Nga fotoja e publikuar shihet ajo dhe gjendja e saj e keqe.

Përndryshe, Arbnora e cila e moderon një emision sportiv ishte e ftuar së fundmi në emisionin n’ZOOM.

Ajo ka shpalosur shumë detaje nga jeta e saj private dhe profesionale./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale