“M’ke mungu” vjen nga Bruno dhe Nora

17:39 | 24 Maj 2023

Kjo verë mësa duket do të jetë sezona e bashkëpunimeve.

Dueti i radhës vjen nga këngëtarja Nora Istrefi dhe Bruno publikuan projektin e përbashkët muzikor,

“M’ke mungu” mban emrin kënga që solli në bashkëpunim të dy artistët./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale