Miss Shqiptarja në Botë, elegante dhe provokative

12:08 | 3 Dhjetor 2017

Medina Hajra është zgjedhur vitin e kaluar Miss Shqiptarja në Botë, në një garë të madhe në Zvicër.

Bukuroshja e lindur në Suedi por me prejardhje nga Mitrovica është zgjedhur po ashtu shoqëruesja e dytë e Miss Kosova 2016, shkruan arbresh.info.

Ajo vazhdon të sjell fotografi ku paraqitet me shumë elegancë dhe nganjëherë edhe provokative duke shfaqur pjesë nga fiziku i saj i mahnitshëm./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara