Miranda Hashani: Do e braktisja muzikën për familjen (VIDEO)

16:19 | 23 Gusht 2017

Këngëtarja Miranda Hashani gjendet tash e sa vite në skenë.

Ajo ishte pjesë e emisionit n’ZOOM ku zbuloi shumë gjëra nga karriera e saj, shkruan arbresh.info

Miranda rrëfeu se familja për të është gjithçka se nëse do kishte mundësi të zgjidhte do e braktiste muzikën për familjen.

Ja çka tha ajo për bashkëshortin dhe fëmijët e saj./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale