Mimoza Mustafa ikonë e bukurisë dhe elegancës

09:06 | 28 Tetor 2021

Ndonëse është afër të 50-tave, ajo vazhdon të duket seksi dhe në top formë.

Bëhet fjalë për artisten e muzikës popullore Mimoza Mustafa-Kryeziu, shkruan portali arbresh.info

Mimoza është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, ku ndan herë pas here me ndjekësit imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, ku shfaqet mjaft e bukur, teksa është lyer me një grim të rënduar dhe me një fustan tejet elegant.

Mimoza vazhdon të pëlqehet mjaft shumë nga fansat e saj. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara