Melinda Ademi shfaqet plot stil rrugëve të New York-ut

13:28 | 3 Tetor 2023

Këngëtarja e njohur, Melinda Ademi është njëra prej artistëve më të pëlqyera.

Përveç muzikës së mirë që bën, Melinda njihet edhe për stilin e saj të veçantë të veshjes, si dhe për format trupore.

Së fundmi ajo ka ndarë disa Instastory, ku shihet se është në New York.

Sa i përket anës muzikore, ajo gjatë gjithë sezonës ishte e angazhuar me mbrëmje muzikore, kurse kënga e saj e fundit është në bashkëpunim me artisten Rina Balaj./Arbresh.info/


Shpërndaje në rrjete sociale