Luana Vjollca mahnitëse në fustan të kuq

16:41 | 9 Janar 2021

Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luana Vjollca, di të tërheq vëmendje të madhe të fansave.

Aq më shumë kur në rrjetin social Instagram zënë vend imazhet atraktive të saj, ku shfaqet përherë e mrekullueshme, shkruan portali arbresh.info

Bukuroshja bionde së fundmi ka shpërndarë disa fotografi ku pozoi e veshur me një fustan të kuq.

Fustani i ngushtë për trupi ia theksonte format trupore seksi moderatores .

“Vajza jua je preferuar është gati për spektaklin tuaj të preferuar”, ka shkruar Luana.

Luana në anën tjetër ka qenë në përgatitje të një projekti muzikor, por akoma nuk ka lansuar ndonjë të ri.

I fundit mbetet “Locos” në bashkëpunim me artistin me famë ndërkombëtare, Jay Santos. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara