Google ADS

Luana Vjollca duet me një mashkull kosovar

22:02 | 3 Maj 2019
Arbresh.info

Luana Vjollca ka paralajmëruar këngë të re.

Këtë gjë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram, shkruan arbresh.info.

Këngëtarja dhe moderatorja nga Shqipëria vjen me një duet.

Mësohet se pjesë e prurje së re të Luanës është Dani.

Bashkëpunimi i tyre pritet të publikohet nesër dhe titullohet ‘Sonte’./arbresh.info/

 

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale