Loredana uron Zunën për ditëlindje, kështu e quan reperin

16:25 | 26 Prill 2020

Sot reperi Zuna feston ditëlindjen, dhe artisti i cili ishte përfolur mjaft shumë për një romancë me Loredanën ka pranuar urim edhe nga bashkëpunëtorja e tij,

Reperja ka ndarë një foto me gjermanin nga një ‘event’, ku i dedikon ati fjalët më të ëmbla për këtë ditë të veçantë.

‘Gëzuar ditëlindjen shpirt i pastër’, shkruan Lori pranë fotos me Zunën.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara