Google ADS

Loredana paralajmëron turneun e saj bashkë me Hanën

09:37 | 15 Tetor 2022
K.B

Me anë të një postimi në instagram, Loredana ka paralajmëruar turneun me vogëlushen e saj, Hanën.

Me anë të një fotoje teksa shfaqen si dy zonjusha të bukura, Loredana teksa “hekuros” paratë ndërsa Hana që qëndron pranë të ëmës, nënë e bijë na dhuruan imazhin më të bukur të një kopertine.

Veshjet të dyja i kanë kombinuar më së miri dhe fansat mezi presin t’i shohin së bashku në turne. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale