Loredana merr gjithë vëmendjen me fotot e reja

15:51 | 21 Korrik 2021

Loredana Zefi është ndër reperet e dashura për audiencën e gjerë.

Së fundmi, përmes disa fotografive të publikuara në InstaStory, Loredana ka vënë në dukje ndryshimin e saj të ri në pamje, shkruan portali arbresh.info

Lori erdhi e veshur me plot stil, dhe flokë të drejta e të gjata, e veshur me një bluzë portokalli reperja ekspozoi gjoksin e saj atraktiv.

Kjo verë ka qenë relativisht e ngjeshur me punë për Loredanën, e cila publikoi albumin e saj më të ri në bashkëpunim me Mozzikun, “No Rich Parents”.

Përndryshe, klipi i fundit që ata sollën për publikun ishte “Oh Digga”, i publikuar disa javë më parë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara