Ledina Çelo sërish ‘godet’ me poza provokuese

12:44 | 14 Shtator 2021

Pa asnjë dyshim, Ledina Çelo “çmend” rrjetin me fotografitë që i shpërndan në rrjetet sociale.

Artistja ka një trup për t’u pasur zili dhe duket se vitet janë thjesht numra për të, shkruan portali arbresh.info

Në foton e fundit Ledina ka pozuar sipër dritarës me këmbët lartë duke provokuar me fustanin e hapur.

“Shooting day”, ka shkruar ajo sipër imazheve duke treguar se është në përgatitje të një fotosesioni të ri fotografik.

Kohëve të fundit, Ledina ka filluar të marrë epitetin “Jennifer Lopez shqiptare” në rrjetet sociale, referuar faktit që vazhdon të jetë ndër artistet femra më fine të estradës shqiptare, ani pse i ka kaluar të 40-tat. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara