Ledina Çelo pozon nga plazhi, tregon trupin e saj perfekt

12:39 | 22 Korrik 2021

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ledina Çelo, së fundmi është duke shijuar disa ditë të mira pushimi.

Ajo me familjen e saj kanë zgjedhur Shqipërinë si destinacion, për të kaluar pushimet e tyre të verës, shkruan portali arbresh.info

Këngëtarja e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ka ndarë me fansat e saj në Instagram disa fotografi të reja, ku shfaqet mjaft atraktive, teksa vë në pah linjat trupore.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e ndjekësve nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për vijën trupore. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara