Lady Gaga suprizon ndjekësit me look-un e saj

23:47 | 23 Gusht 2020

Gaga ka befasuar me paraqitjen e fundit.

Këngëtarja Lady Gaga  ka ndarë së fundmi  në rrjetin e saj social Instagram, një ‘selfie’  ku është shfaqur natyrale, e veshur me një bluzë ngjyrë rozë dhe syzet e diellit dhe pa asnjë “makeup”në fytyrën e saj.

“Ju dërgoj dashuri, më mungoni dhe mezi po pres të performoj për ju”, ka shkruar Gaga në postimin e fundit, ku nuk kanë munguar komplimentet nga fansat e saj, të cilët kanë vënë në dukje faktin se këngëtarja është shfaqur mjaft natyrale.

Më parë Gaga ka dalluar për ekstravagancën e saj dhe make up-in e rënduar.

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara