Kylie Minogue flet për herë të parë pas ndarjes

10:22 | 21 Shkurt 2017

Kylie Minogue, dy javë më parë kishte konfirmuar se është ndarë prej të dashurit Joshue Sasse.

Por, kjo është hera e parë që 48-vjeçarja flet për këtë ngjarje në një intervistë për “The Sunday Herald Sun”.

“Nuk ishte e shkruajtur që të ndodhte, por unë do të eci para e lumtur për përvojën. Ndoshta nuk e kam fatin të jem e lumtur përgjithmonë, por e kam provuar dashurinë dhe më pëlqen të jem e dashuruar”, ka thënë ylli i popit australian për “The Sunday Herald Sun.”

Kylie i ka falënderuar mbështetësit për këtë jetë të re që ka nisur, pa dhënë arsyet që e kanë çuar ti japë fund marrëdhënies së saj.

 

Lajmet më të lexuara