Ky ishte gjesti që bëri 63 vjeçari për të marrë vëmendjen në Kanë

14:06 | 24 Maj 2019

Në mesin e shumë yjeve që parakaluan në festivaline Kanës kishte dhe nag ata që nuk i njihte askush. Këtë herë nëj çift ka zgjedhur një mënyrë të çuditshme për të vjedhur vëmendjen.

Bëhet fjalë për milionerin grek Milos Kanta dhe një shoëgirl nga Portugali, të cilët tërhoqën vëmendjen me një propozim për martesë. 63 vjeçari i ulur në gjunjë i ka dhuruar unazën e martesës të dashurës së tij 25 vjeçare.

Ky propozim vjen 6 javë pasi ata të dykishin filluar romancën.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara