Kush e lëndoi ‘Hamdiun’?

20:13 | 3 Nëntor 2018

Aktori Dardan Gashi u bë i njohur më tepër me rolin në ‘Çka ka shpija’.

Ai aty luan rolin e ‘Hamdiut’, shkruan arbresh.info.

‘Hamdiu’ është djali i ‘Xhekut’, një rol ky që luhet me mjeshtri nga Naser Rafuna.

Ky i fundit është dhe producent i këtij seriali vendor.

n’ZOOM ju sjell prapaskenat e ‘Çka ka shpija’, për të parë se si janë aktorët e njohur gjatë setit të xhirimit të një episode./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara