Kryetari i Vushtrrisë mirëpret në jetë djalin pas tri vajzave

11:27 | 23 Shkurt 2021

Kryetari i komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri sot është bërë baba për herë të katërt.

Këtë e bëri të ditur vetë Tahiri përmes një postimi në ‘facebook’, ku ka mirëpritur në jetë një djalë, shkruan portali arbresh.info

“Maltin Xhafer Tahiri, sot erdhi në mesin tonë! Igi dhe bebi janë mirë falë Zotit, e Melosa, Jara e Dua janë fort të lumtura për vëllanë”, ka shkruar Tahiri.

Ndryshe, Tahiri së fundi ishte tejet i përfolur për një incident mes studentes së Fakultetit Juridik, ku ai u pa duke e kapur këtë të fundit për krahu. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara