“Kjo dashni e madhe e jona”, Dafina dhe Dj Geek me poza intime

12:31 | 11 Janar 2022

Krahas një karrierë të suksesshme, Dafina Zeqiri është mjaft e komentuar edhe për jetën private.

Prej vitesh këngëtarja e njohur është në lidhje me DJ Geek, me të cilin janë pothuajse të pandashëm, shkruan arbresh.info

Dafina sot ka nisur ditën me disa foto tejet të bukura, duke shkëmbyer përqafime të dashurin e saj.

“Kjo dashni e madhe e jona ❤️”, shkroi ajo sipër imazheve të cilat u komplimentuan shumë nga ndjekësit e saj në Instagram.

Ndryshe, Dafina po shijon suksesin e albumit “Dafinë moj”, që u publikua në fillim të tetorit të vitit të kaluar. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara