Kira- Luizi apo Olta, kush do të dal sonte?

19:50 | 25 Mars 2023

Sonte mund të ndërroj komplet loja e Big Brother Vip Albania.

Kjo pasi në nominim kokë më kokë janë Kiara dhe Olta, dhe njëra prej tyre largohet sonte.

Luizi në momentin që Kiara doli në nominim tha se largohet edhe ai nëse publiku vendos që të dal Kiara.

Mbetet të shihet sonte se si do të shkojnë gjërat./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme