Kim Kardashian vjen provokuese teksa reklamon produktin e ri nga marka “KKW Beauty”

12:41 | 24 Qershor 2021

Kim Kardashian është ndër emrat më të popullarizuar kohëve të fundit në faqet rozë.

Krejt kjo ka ardhur si rrjedhojë e ndarjes së saj me reperin Kanye West, të cilët ishin të martuar për shtatë vite, shkruan arbresh.info

Sidoqoftë kësaj, lajme të tilla nuk po e ndalin bukuroshen brune që të punojë në karrierën profesionale.

Kim vazhdoi të realizonte një set nudo që shfaqej me sytjena dhe të brendshme ndërsa rrëshqiste një peshqir të bardhë me gëzof poshtë te ijet e saj.

 


Kim, përdori një shumëllojshmëri të rekuizitave për xhirimet ndërsa u pa duke mbajtur lule dhe rrush me ngjyra të ndryshme.

Ani pse ish-partneri saj, Kanye West ka filluar romancë të re, Kardashian po kalon kohë më shumë me fëmijët. arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara