Kim Kardashian shfaq linja tërheqëse

11:21 | 1 Mars 2018

Kim Kardashian vazhdon të publikoj foto në të cilat shfaq linjat e saj më së miri.

Ajo ka publikuar një foto ku vë në pah gjoksin dhe linjat trupore, shkruan arbesh.info.

37 vjeçarja vazhdon të tërheqë vëmendjen me pamjen e saj./arbresh.info

ねえ

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara