Kim ‘harron’ divorcin, e nis ditën me foto tërheqëse në plazh

17:49 | 25 Shkurt 2021

Kim ka lënë pas hallet e jetës private.

Ylli televiziv, së fundi u fotografua nga papracët duke u relaksuar gjatë një nate jashtë me miqtë e shoqërinë.

Mëngjesin e sotëm, Kim e nisi me një fotografi në bikini, ku theksoi tiparet e bujshme trupore dhe po merrte rreze dielli në plazh.

Lajmet më të lexuara