Kida vë në pah pamjen me flokë të bardha, duket atraktive me ndryshimin e ri

19:14 | 21 Janar 2021

Këngëtarja e njohur, Kida, është mjaft e dashur për publikun e gjerë shqiptar.

Këtë e ka arritur përmes projekteve unike të saj, përfshirë edhe afersinë që ka treguar në ndërkohë me fansat, shkruan portali arbresh.info

Ndërkaq, në një postim të fundit në rrjetin social Instagra, ajo ka shpërndarë disa fotografi ku është shfaqur mjaft tërheqëse me ndryshimin e ri.

Në muajin e parë të 2021-ës, artistja vendosi të ndryshojë dukjen, duke i ngjyrosur flokët tërësisht të bardha dhe vendosi edhe shtesa.

“Krejt bardhë si shpirtin”, ka shkruar Kida.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk munguan, shumica prej të cilëve ishin komplimente për ndryshimin e saj të ri. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara