Google ADS

Kështu e uron Rita motrën për ditëlindje

14:57 | 20 Tetor 2020
A. B.

Elena Ora është motra e e vetme e Ritës dhe është fëmija më i madh i Verës dhe Besnikut.

Ajo sot feston ditëlindjen e 32-të, me ç ‘rast ka marrë urime të shumta nga miq e familjarë, shkruan portali arbresh.info

E nuk kishte si të mungonte urimi i Ritës, për motrën e saj bukuroshe, e cila ka publikuar disa fotografi të shkëputura nga arkiva.

“Urime ditëlindja motër”, ka shkruar Rita në mbishkrimin e imazheve, ndërsa që ajo pranoj urime të shumta edhe nga adhuruesit e artistet së famshme.

Elena përndryshe ka një raport shumë të mirë me të motrën Ritën dhe tashmë njihet si menaxherja e saj. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale