Kështu duket Çiljeta në ditëlindjen e të dashurit

15:00 | 24 Nëntor 2017

Prej kohësh kishin dal spekulimet se Çiljeta dhe portieri i Partizanit, Shkelzen Hoxha kishin krijuar në lidhje.

Por kjo lidhje nuk u konfirmua asnjëherë nga dyshja.

Pavarësisht kësaj Çiljeta nuk kish se si të mungonte në ditëlindjen e të dashurit, ku u paraqit me një veshje tejet seksi.
E veshur e një fustan ngjyrë ari të puthitur për trupi, Çiljeta pozon e lumtur në krahët e Albanit.
Sigurisht se çdo koment më për lidhjen e tyre është i tepërt.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara