Kejvina Kthella vjen më sensuale se kurrë

12:54 | 27 Korrik 2021

E njohur për linjat e admirueshme trupore, Kejvina Kthella nuk heziton t’i vë në plan të parë hiret e saja në fotografitë që i publikon.

Modelja dhe personazhi televiziv ndiqet nga më shumë se 747 mijë ndjekës në Instagram, të cilët i presin me kërshëri postime reja, shkruan portali arbresh.info

E për pushimet verore Kejvina zgjodhi vendin më luksoz të Turqisë, Bodrumin nga ku edhe ka sjell foto tejet joshëse.

Modelja mori vëmendje me pozat në bikini neon duke ekspozuar asetet e saj seksi.

Krahas dhjetëra mijëra pëlqimeve nga ndjekësit, ajo ka marrë edhe komplimente të shumta nga fansat, por edhe nga emra të njohur të skenës sonë. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara