Kate Moss një ikonë e vërtetë e modës

11:16 | 25 Janar 2018

Ajo ka fituar statusin si një ikonë e modës falë një karriere të suksesshme në modelim.

E një gjë të tillë bukuroshja britanike e dëshmoj edhe në fotosesioni e fundit të bërë në nderë të festimit të 75 vjetorit të luftës së Oxfam kundër varfërisë së skajshme, transmeton Daily Mail, shkruan arbresh.info

44-vjecarja e veshur me një stil klasik është dukur tërë glamurë dhe më në formë së kurrë më parë, duke dëshmuar që vitet janë vetëm numër.

Kate, ka filluar karrierën e saj prej modele që në adoleshencë dhe që nga ajo kohë ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike dhe pjesë e reklamave për brendet më të njohura në botë./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara