Kate me një palë çizme që 17 vjet

00:50 | 28 Prill 2021

Dukesha e Cambridge njihet për dashurinë që ka për reciklimin dhe ka reputacion si një grua që kursen.

Kate, 39, është parë me një çizme që kushtojnë rreth 500 dollarë dhe që i ka që 17 vjet, shkruan DM, transmeton portal arbresh.info

Edhe pse pjesë e familjes mbretërore, Kate ruan me dashuri gjërat e saj të vjetra dhe të rehatshme./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara