Justin dhe Hailey Bieber takojnë presidentin francez, Emmanuel Macron

13:25 | 22 Qershor 2021

Çifti u takuan në Paris për të diskutuar për çështjet e të rinjve.

Justin Bieber dhe Hailey Bieber u pritën të dy në Pallatin Élysée nga presidenti francez Emmanuel Macron dhe gruaja e tij Brigitte Macron të hënën në Paris, shkruan Daily Mail.

Duke bërë më të mirën e tij për këtë rast, Justin, 27 vjeç, u pa duke pozuar me një kostum me një këmishë të zbërthyer, një zinxhir rreth qafës së tij dhe një palë atlete blu Nike.

Këngëtari kanadez i pop-it postoi një foto në grup për 179 milionë ndjekësit e tij nga takimi, ku ai u bashkua me Macron, 43 vjeç, i veshur zyrtarisht me një kostum gri dhe kravatë.

Sipas raporteve artisti kanadez thuhet se ka kërkuar të takojë vetë presidentin francez dhe grupi diskutoi ‘çështje që lidhen me rininë’.

Ai u bashkua me gruan e tij Hailey, 24 vjeçe, e cila dukej mahnitëse me një fustan ngjyrë bezhë, të hapur në pjesën e përparme.

Ndërkohë, Brigitte, 68 vjeçe, ishte mishërimi i elegancës me një fustan të bardhë dhe xhaketë që përputhej ndërsa grupi buzëqeshi së bashku për fotografinë e grupit.

Sipas BFMTV Justin sapo ishte ‘duke kaluar andej pari’ kur vendosi të kërkonte një vizitë me Macron.

Takimi duket se i ka zënë në befasi edhe mediet franceze, megjithëse ndodhi në Fête de la mosique të Francës, ose Ditën e Muzikës.

Fotografitë e shkëputura nga takimi tregojnë se Justin dhe Hailey të dy mbërritën në takim me maska, ashtu si Macron dhe gruaja e tij, megjithëse i hoqën ata për takimin duke respektuar distancën sociale.

Presidenti francez dhe ylli i pop-it shtrënguan duart, dhe ai gjithashtu u pa duke përqafuar Brigitte, një mësuese shkolle.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara