“Jeta jem” publikohet bashkëpunimi nga Azet dhe Bardhi

19:21 | 24 Shtator 2021

Dy reperët shumë të suksesshëm shqiptarë, Azet dhe Bardhi i kanë mbledhur forcat për një projekt të përbashkët.

Projekti titullohet “Jeta jem”, të cilin e sjellen vetëm në versionin audio, shkruan portali arbresh.info

Kënga padiskutim është një nga hitet e radhës në zhanrin hip-hop.

Si Bardhi ashtu edhe Azet vazhdojnë të jenë ndër emrat më të pëlqyer të muzikës hip-hop në vend, teksa influenca e këtij të fundit vazhdon të jetë e shtrirë edhe në territorin gjerman. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara