Jehona Lumi nuk ndalet, sjell cover-in ‘Call Out My Name’ (VIDEO)

19:17 | 4 Prill 2018

Këngëtarja Jehona Lumi ka publikuar coverin e saj më të ri ‘Call Out My Name’ nga The Weekend.

Ashtu edhe siç e kishte paralamëruar, ky cover tashmë është në YouTube.

Jehona kohëve të fundit është tejet aktive me projektet e saj muzikore. Ajo ka publikuar dy këngë me klipe ‘Largësia’ dhe ‘Ëndërr’ të cilat kanë marrë klikime të shumta në YouTube.

Ndër të tjera ajo ka të publikuar edhe cover të këngëve “I Feel it Coming” të yllit amerikan The Weeknd, “Side to Side” të Ariana Grande e Nicki Minaj dhe “Ëe don’t talk anymore” të Selena Gomez e Charlie Puth.

Përveq projekteve muzikore, Lumi është e angazhuar edhe në mbrëmje të ndryshme muzikore./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara