Ja si është dukur Bruno kur ka qenë i vogël

09:45 | 15 Janar 2019

Këngëtari Bruno është kthyer prapa në kohë, ai publikoi një imazh nga fëmijëria.

Bruno ka postuar në Instagram një fotografi, e cila ishte shkrepur në fëmijëri të tij, shkruan lajmi.net.

Fotoja ishte realizuar në dimër, ndërsa këngëtarin ishte shumë e vështirë ta njihje, mbishkrimi që Bruno ia ka lënë fotos është “I vogeel”.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Bruno është “Mori”, këngë kjo në duet me Flori Mumajesin dhe Getoar Selimin.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara