Ja si duket tani Elena e ‘Big Brother’ (Foto)

13:28 | 21 Shkurt 2017

Elena Lika, vajza kaqurrele që mori pjesë në reality show ‘Big Brother Albania’.

Edhe tash ka një pamje atraktive dhe sjell ëmbëlsi kur përmes ekranit disa vite më parë, shkruan portali arbresh.info.

Ajo përmes postimeve nëpër rrjetet sociale ndan me ndjekësit e saj momente nga përditshmëria e saj.

Ja si ka ndryshuar ajo./Arbresh.info/

14191928_1230924023616775_2253559721159785977_n

elena

Lajmet më të lexuara