Google ADS

Ja çfarë kishte ndryshuar Aurela Gaçe tek vetja e saj

09:43 | 17 Janar 2019

Këngëtarja nga Shqipëria, Aurela Gaçe ka treguar për fansat se çka do të ndryshonte te vetja.

Ajo nëpërmjet një Instastory u ka treguar ndjekësve se e vetmja pjesë e saj që nuk i pëlqen dhe do të donte ta ndryshonte janë vetullat.

Aurela pranë postimit tha se nuk i pengon fare gjatësia, si me taka si pa to, mirëpo gjithmonë ka pasur dëshirë që t’i kishte vetullat më të trasha.

E meqenëse ajo nuk i ka pasur kurrë të tilla, vajzat e saj duke i ngjarë babait të dyja kanë vetullat që Aurela i ka ëndërruar.

Ajo njihet si një këngëtare shumë e suksesshme dhe me stil të veçantë të veshjes.

 

Shpërndaje në rrjete sociale