Google ADS

Ivanka Trump shijon pushimet me familje në Egjipt

09:48 | 22 Nëntor 2022

Pas dorëheqjes nga politika vajza e ish Presidentit amerikan, Ivanka Trump po dëshmon se po fokusohet në jetën e saj private dhe familjen e saj.

Ivanka shkoi në Egjipt me bashkëshortin e saj, Jared Kushner dhe tre fëmijët e tyre vetëm disa ditë pasi njoftoi se nuk do të merrte pjesë në fushatën e babait të saj në vitin 2024 për një mandat të dytë, shkruan Daily Mail transmeton arbresh.info

“Një ditë në Piramida”, shkruajti Trump , në një postim në Instagram të në disa fotografi duke hipur në deve në prezencë të strukturave antike.


“Kaq e veçantë për të eksploruar bukurinë e Egjiptit për herë të parë me familjen time!”, shtoi ajo në mbishkrim.

Dy djemtë e çiftit, Joseph, 9 dhe Theodore, 6 vjeç, kishin veshje të ngjashme me ato të babait të tyre, ndërsa 11-vjeçarja Arabella kombinoi një bluzë të gjelbër me pantallona të gjera dhe atlete.

“Ndërsa gjithmonë do ta dua dhe do ta mbështes babanë tim, në vazhdim do ta bëj këtë jashtë arenës politike. Jam mirënjohës që kam pasur nderin t’i shërbej popullit amerikan dhe do të jem gjithmonë krenar për shumë nga arritjet e administratës sonë”, tha ajo në deklaratë.

Një i brendshëm i tha kohët e fundit se vdekja e papritur e nënës së saj Ivana Trump në korrik kontribuoi në vendimin e socialistes për t’u larguar nga politika. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme