Irina Shayk thyen heshtjen për romancën me Kanye West

10:15 | 17 Shtator 2021

Modelja e famshme ruse, Irina Shayk ka shkëlqyer në fotosesionin e ri për Highsnobiety’s të edicionit inaugurues të “Highstyle”.

Irina ka mahnitur në një numër pozash provokuese, të cilat tregojnë pse ajo ka qenë ndër top modelet më të suksesshme në botë , transmeton arbresh.info

Në një intervistë të fundit Shayk flet hapur dhe tregon për fëmijërinë në Rusi, amësinë, paraqitjen e saj të suksesshëm me “Sports Illustrated” dhe jetën e saj private, përfshirë ish-partnerin Bradley Cooper, dhe thashethemet e saj në lidhje me reperin, Kanye West.

“Nesër do të ketë një thashetheme se jam duke takuar derëtarin tim, në rregull? Pastaj pasnesër, do të jetë dikush tjetër. Shikoni, gjithmonë ka diçka, kështu që jetë time private kam vendosur ta mbaj për vete”, tha ajo kur u pyet për lidhjen e saj të përfolur me Kanye West në Francë.

Romanca e saj me fituesin e “Grammy” thuhet se zgjati rreth një muaj. /arbresh.info/

Lajmet më të lexuara